Wij maken een diepe buiging voor iedereen die vrijwillig zijn of haar goederen, tijd, liefde, kwaliteiten en/of geld geeft voor dit doel

ShowerPower wil met een warme douche en persoonlijke aandacht menswaardigheid teruggeven aan mensen uit kamp Moria op Lesbos in Griekenland en weet zich daarbij gesteund door veel bedrijven, organisaties en particulieren.

A Drop in the Ocean https://www.drapenihavet.no/en/home/

Allied Aid http://alliedaid.org

Attika Human Support https://www.attikahumansupport.org/copy-of-home

Avis rent-a-car https://www.avis.com/en/locations/gr/lesvos-island

Elly Bens https://www.facebook.com/elly.bens.75

BeTheChange@Lesbos https://www.facebook.com/groups/454649661387739/

Better Days https://www.facebook.com/betterdays.ngo/

Billies’s Rent-a-car http://www.travel-to-lesvos.com/member.php?id=15

Teo Cejvanovic https://www.behance.net/tncejvan31bf

Sabine Dekker http://pauroux.com/nl/

EuroRelief http://eurorelief.net

Filmons, Nico Benl http://www.filmons.nl

Danny Hakker https://www.facebook.com/danny.hakker.1

Sjanet Heins https://www.facebook.com/search/top/?q=Elly%20en%20sjanet

Home4all, Katerina & Nikos Katsouris https://www.facebook.com/groups/497834953759505/about/

The Hope project, Eric & Philippa & Kempson, https://www.facebook.com/HopeProjectKempsons/?ref=br_rs

Humans4Humanity https://www.facebook.com/Humans4HumanityOrg/

Lesvos Solidarity https://www.facebook.com/pikpalesvos/

Light without borders, Luz Carmona https://www.facebook.com/marialuz.carmonaguerra

Maartenscolllege https://maartenscollege.nl/trots-op/

Het Nieuwe Kader, Berko Mulder https://hetnieuwekader.nl

Van der Kley Linnenverhuur http://vanderkleijtextiel.nl

Gaby & Agnèse Misuraca https://kindermuziekschool.com

No Border Kitchen https://noborderkitchenlesvos.noblogs.org

One Happy Family https://www.facebook.com/OHFLesvos/

PIKPA https://www.facebook.com/pikpalesvos/

Marja van Putten, Arttrust https://www.arttrust.nl

Ro-La https://www.facebook.com/ICRCgr/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100006352567496

Starfish Foundation https://www.facebook.com/starfishfoundation.org/

Klaas Smid, Burgemeester Noordenveld

https://www.gemeentenoordenveld.nl/bestuur_en_organisatie/politiek/college_van_b_en_w/college_van_burgemeester_en_wethouders/

Stichting Bootvluchteling/Boat Refugee Foundation https://bootvluchteling.nl

UNHCR Greek mission http://www.unhcr.org/europe-emergency.html

UNHCR Lesvos mission http://www.unhcr.org/protection/operations/5645ddbc6/greece-factsheet-lesvos-island.html

Watershed https://www.facebook.com/watershedstiftung/

Jan Pieters Websolutions https://www.janpieters.nl

Yoni https://www.yoni.care/nl/

Georgos en Alexandros Zarabandi, Just Falafel https://www.facebook.com/justfalafel/

Sigrid van der Zee http://pandoralesvos.com/nl/